українська російська англійська
Запорізькі рятувальники за добу прийняли та зареєстрували 1046 осіб, які тимчасово переміщені з інших областей
26.11.2014 | 12:13
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

До Запорізькій області продовжують прибувати громадяни зі східних регіонів. Лише за добу до Запорізького краю прибули та зареєстровані 1046 людей з Донецької та Луганської областей. Фахівці психологічної служби та відділу цивільного захисту працюють у цілодобовому режимі, надають жителям із Донбасу психологічну допомогу та вирішують питання щодо соціального забезпечення.

З метою прискорення процедури реєстрації мешканців із Донбасу, склад Запорізького регіонального штабу був збільшений вдвічі за рахунок оперативної групи, що дало змогу уникнути черг, соціальних сплесків та значно скоротити час реєстрації громадян.

Враховуючи той факт, що переважна кількість внутрішньо переміщених осіб – це люди похилого віку, регіональний штаб забезпечений аптечками для першої долікарської допомоги, укомплектовані гіпотензивними, седативними, противірусними та знеболювальними засобами.

Для створення комфортних умов для громадян, які очікують на реєстрацію у регіональному штабі, для їх обігріву та уникнення переохолодження, рятувальники Головного управління виділили додаткові приміщення, а також спільно з волонтерами організували приготування гарячого чаю, що, в свою чергу, викликало позитивні відгуки на адресу ДСНС. Люди дякували за ту турботу, яку рятувальники проявили до жителів зі Сходу.

За словами Миколи Мигли, він прибув разом із дружиною з м. Зоринськ Луганської області.

«Ми щиро вдячні цим небайдужим людям, які зігріли нашу душу та проявили до нас турботу. Усіх прибулих не тільки пригостили гарячим чаєм із печивом, а й надали психологічну допомогу, яка нам вкрай необхідна», - зазначив Микола Васильович.

 

версія для друку