українська російська англійська
На Миколаївщині до бюджетів надійшло 1,9 млн. грн. у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва
26.11.2014 | 12:26
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

З початку 2014 року в Миколаївській області бюджети різних рівнів з урахуванням надходжень за попередні роки поповнилися на 1,9 млн., що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва. На сьогодні використано 103 тис. гривень.

Із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва вилучено майже 40 га сільськогосподарських угідь. Нараховано втрати сільсько- та лісогосподарського виробництва у сумі близько 1,8 млн. гривень.

У Головному управлінні Держземагентства в області поінформували, що на спеціальних рахунках обласного та місцевих бюджетів знаходиться майже 9,7 млн. грн., що надійшли в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва.

Довідково

Правила обчислення розмірів втрат визначено у постанові Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 №1279 “Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”.

 

версія для друку