українська російська англійська
Провідні асоціації рибного господарства Естонії зацікавлені в налагодженні зв'язків з бізнес-партнерами в Україні
26.11.2014 | 18:52
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА

Продовжується візит фахівців Міністерства аграрної політики та продовольства України до Естонської Республіки, що відбувається з метою налагодження співробітництва у сфері рибного господарства.

Зокрема, українська делегація провела зустріч у Міністерстві сільського господарства Естонії, де ознайомила естонських колег з діяльністю Державного агентства рибного господарства України та Мінагрополітики в частині імплементації законодавства до вимог Євросоюзу.

У свою чергу, естонська сторона ознайомила з практикою та досвідом роботи рибної галузі в рамках ЄС. Зокрема, була презентована електронна версія збору даних щодо обліку вилову водних живих ресурсів в режимі он-лайн та база даних щодо конкретних підприємств та підприємців, наявності риболовного флоту, квот та іншої інформації, що характеризує діяльність підприємств.

Також фахівці Мінагрополітики відвідали Парламент Естонської республіки, де зустрілися з депутатом, членом комісії зі справ ЄС і депутатської групи з парламентських зв’язків з Україною. У ході зустрічі обговорено шляхи удосконалення українського законодавства в сфері риболовства та аквакультури, а основна увага була сконцентрована на застосуванні вимог ЄС стосовно питань рибного промислу в Україні.

Крім того, відбулась зустріч із провідними асоціаціями рибного господарства Естонії, на якій було обговорено участь громадських організацій в розробці нормативно-правової бази з питань ведення риболовства та висловлена зацікавленість стосовно налагодження зв’язків з бізнес-партнерами в Україні.

 

версія для друку