українська російська англійська
У Миколаєві виділять 226 земельних ділянок учасникам АТО і 54 - ветеранам війни в Афганістані
27.11.2014 | 10:40
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Депутати Миколаївської міської ради затвердили проект рішення про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовослужбовцям, які є учасниками антитерористичної операції, та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Згідно з документом, право на виготовлення проектів землеустрою надано 226 учасникам АТО та членам їх сімей.

Також запропоновано внести до проекту рішення клопотання щодо відведення земельних ділянок 54 ветеранам війни в Афганістані.

У головному управлінні Держземагентства у Миколаївській області поінформували, що надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України (“Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами”), за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав у відповідний територіальний орган Держземагентства заяву і документ, який посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

 

версія для друку