українська російська англійська
За надані землевпорядниками Київщини адмінпослуги до держбюджету надійшло 7,03 млн. грн.
27.11.2014 | 10:54
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Упродовж 10 місяців 2014 року фахівці територіальних органів Держземагентства у Київській області надали громадянам адміністративних послуг на суму 7,03 млн. грн., які надійшли до державного бюджету України. З них: 177267 адмінпослуг – на безоплатній основі і 115719 – на платній.

Зокрема, в області фізичним та юридичним особам надано 28949 послуг щодо здійснення державної реєстрації земельних ділянок, 24929 – стосовно надання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами і угіддями.

Крім того, 63560 наданих послуг стосувалися видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, 21431 – видачі висновків про погодження документації із землеустрою.

У головному управлінні Держземагентства в області зазначили, що надання адмінпослуг у сфері земельних відносин регламентується постановою Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг”. Цією постановою затверджено розмір плати за надання Держземагентством України та його територіальними органами платних адміністративних послуг, та перелік адмінпослуг, що надаються на безоплатній основі.

 

версія для друку