українська російська англійська
Залізниці України працевлаштували понад 200 залізничників-вимушених переселенців
27.11.2014 | 11:44
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Українські залізниці приділяють велику увагу працевлаштуванню залізничників-переселенців із зони АТО. Станом на 24 листопада, залізниці України та підприємства залізничного транспорту працевлаштували 202 працівника, які переїхали з тимчасово окупованих територій.

Сьогодні працівникам Донецької залізниці доводиться виконувати службові обов’язки в небезпечних для життя умовах. Багато залізничників покидають зону АТО через бойові дії, недоступність робочих місць і вимушений простій ряду структурних підрозділів.

На новому місці перебування вони змушені за власний кошт винаймати житло, забезпечувати свої сім’ї продуктами харчування, медичною допомогою тощо. Проте матеріальні ресурси залізничників для проживання вичерпуються, а терміни повернення на робочі місця залишаються невизначеними.

Потрібно зауважити, що галузь зацікавлена в збереженні підготовлених і досвідчених фахівців залізничних професій. Вимушені переселенці отримали роботу, здебільшого аналогічну тій, що виконували раніше. Серед працевлаштованих – машиністи та помічники машиністів, диспетчери, монтери колії, електромеханіки, ревізори, провідники і квиткові касири, лікарі залізничних медичних закладів, охоронники, інженери, економісти, комерційні агенти, IT-фахівці, керівники. У даний час найбільш дефіцитні робітничі професії, і в основному беруть на роботу саме на такі вакансії. Можливо також тимчасове працевлаштування на місця робітниць, які пішли у відпустку по догляду за дитиною.

Найбільше нових працівників прийняли Одеська та Південна залізниця, відповідно 52 та 53 особи; Придніпровська залізниця працевлаштувала 37 залізничників; Південно-Західна – 30; Львівська – 8; ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» – 6 осіб.

 

версія для друку