українська російська англійська
Уряд США надасть Україні додаткову технічну допомогу
27.11.2014 | 11:59
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд США надасть Україні додаткову технічну допомогу в розмірі 34,4 млн. дол. США.

Для сприяння більш прозорим і підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян України буде залучена додаткова технічна допомога Уряду США в розмірі 12,4 млн. дол. США.

Ця допомога буде направлена на покращення законодавчого середовища згідно з європейськими стандартами, зокрема на вдосконалення антикорупційного та виборчого законодавства (11 млн. дол. США), також на вдосконалення функцій громадського нагляду й участі громадян у процесах урядування (1,4 млн. дол. США) і зростання рівня підзвітності Уряду України й дотримання норм верховенства права.

22 млн. дол. США технічної допомоги буде виділено для впровадження проектів технічної допомоги з метою забезпечення розвитку сталої демократії в Україні.

Технічна допомога дозволить підвищити рівень енергетичної безпеки України, також буде залучено 6,6 млн. дол. США для підтримки малих і середніх підприємств місцевою владою. На збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва буде залучено 5 млн. дол. США. Реалізація підтримки напряму зміцнення потенціалу приватного сектору економіки становить 2,5 млн. дол. США.

Урядом затверджено угоди, які стосуються виконання завдань у сфері розвитку між Урядом України й Урядом Сполучених Штатів Америки для сприяння більш прозорим і підзвітним процесам врядування за широкої участі громадян, а також сприяння стійкому економічному розвитку на широкій суспільній основі як засобу забезпечення сталої демократії в Україні.

Угоди підписали Віце-прем`єр-міністр УкраїниМіністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман і Директор Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі, Молдові й на Кіпрі Джедо Бартон.

 

версія для друку