українська російська англійська
Уряд визначив національний орган зі стандартизації
27.11.2014 | 13:25
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд визначив спеціалізоване підприємство у сфері стандартизації, яке може виконувати функції національного органу стандартизації, – Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (ДП "УкрНДНЦ"). Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів прийняв 26 листопада.

ДП "УкрНДНЦ" є провідною науковою установою у сфері стандартизації з 1991 року (підприємство реорганізовувалось і змінювало назву), володіє науково-технічною базою, фахівцями і практичним досвідом у цій сфері. Сьогодні це підприємство поміж іншого здійснює експертизу проектів національних стандартів, видання та розповсюдження національних стандартів і є розробником основоположних стандартів національної системи стандартизації.

Цей крокукрай важливий для забезпечення функціонування національного органу стандартизації, утворення якого, зокрема, передбачено Угодою  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

На важливості створення й функціонування національного органу стандартизації було наголошено під час зустрічі представників Мінекономрозвитку з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з питань підприємництва та промисловості, що відбулася 25 вересня 2014 року.

 

 

версія для друку