українська російська англійська
Уряд концентрує зусилля на прискоренні реформ, - Валерій Пятницький
27.11.2014 | 16:54
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд України проводить і надалі вестиме послідовну політику реформування національної економіки. На цьому наголосив в.о. Міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій Пятницький в інтерв’ю журналісту BBC.

«Уряд сконцентрував усі зусилля, аби прискорити реформи. Ситуація на сході країни ускладнює цей процес. Проте, щодо «європейського порядку денного», ми прийняли план дій з імплементації Угоди з ЄС і зосереджені на реформах, які спрощують підприємницьку діяльність», – сказав  Валерій Пятницький.

Він зауважив, що створення нових можливостей для вітчизняного бізнесу та промисловості – найважливіше завдання Уряду, яке допоможе подолати труднощі, наявні сьогодні в українській економіці. Це важко реалізувати, але посадовець запевнив, що за 6 місяців будемо мати чітке уявлення про наші досягнення.

«Ми намагаємося демонополізувати галузі, щоб створити сприятливе середовище для малого бізнесу – немає сенсу дуже його контролювати, та й у великому бізнесі треба застосовувати м’який контроль. Ми повинні створити нові продукти, які будуть конкурентними, і нові можливості для залучення нових інвесторів», – наголосив Валерій Пятницький.

Разом із тим, він висловив сподівання що міжнародне співробітництво надалі поглиблюватиметься й це допоможе побудувати нову основу для економіки України.

«Угода про асоціацію була підписана з метою налагодження тісніших відносин з ЄС і розбудови економіки України на новій основі», – підсумував в.о. Міністра.

 

версія для друку