українська російська англійська
Систему, за допомогою якої з 1 січня оформлюватимуть біометричні закордонні паспорти, обслуговуватиме держпідприємство
27.11.2014 | 17:22
Прес-служба Державної міграційної служби

Обладнання, за допомогою якого з 1 січня 2015 року міграційна служба розпочне оформлення та видачу біометричних закордонних паспортів, встановлює та у подальшому обслуговуватиме Державне підприємство «Українські спеціальні системи», яке знаходиться у сфері управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

На сьогоднішній день у всіх областях України завершується встановлення обладнання, необхідного для оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон. У грудні будуть проведені випробування та навчання працівників міграційної служби, за результатами яких вони здаватимуть заліки.

Існуюча Державна інформаційна система (ДІС), на основі якої громадянам України оформлюються паспорти для виїзду за кордон, є застарілою і потребує постійного обслуговування та ремонту. Після завершення дії договору із попереднім виконавцем, Державна міграційна служба України у червні 2014 року оголосила тендер на закупівлю таких послуг відповідно до чинного законодавства.

У зв’язку з відсутністю достатньої кількості заявок від учасників торгів, тендер не відбувся і повторно був оголошений у вересні 2014 року. Після відкриття пропозицій, Тендерним комітетом ДМС України було визначено переможця ТОВ «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД», українське підприємство, зареєстроване в установленому порядку відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Солом’янського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві. Дані щодо будь-яких законних перешкод для участі цієї компанії у тендері у Державній міграційній службі відсутні.

Слід зазначити, що договором з ТОВ «ІНЛАЙН ГРУП ЗАХІД», який укладено до кінця 2014 року, передбачено надання послуг з обслуговування саме системи ДІС, із початком 2015 року біометричні документи видаватимуться на основі нової сучасної системи, яку обслуговуватиме Державне підприємство «Українські спеціальні системи».

 

версія для друку