українська російська англійська
Органи земельних ресурсів Сумщини звернулися до місцевих рад щодо оперативного забезпечення земельними ділянками учасників АТО
27.11.2014 | 17:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Органи земельних ресурсів Сумської області звернулися до голів місцевих рад щодо оперативного забезпечення земельними ділянками військовослужбовців – учасників АТО. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Сумській області.

Як зазначається у повідомленні, ініціативу Держземагентства про соціальну допомогу сім’ям військовослужбовців, які захищають Батьківщину в зоні АТО, підтримують у всіх районах. Разом з тим, органи земельних ресурсів у своєму зверненні просять сприяння місцевих рад у прийнятті відповідних рішень у рамках норм чинного земельного законодавства.

На сьогодні у Сумській області 47 учасників АТО отримали дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок. Так, Головне управління Держземагентства в області виділило 36 ділянок для особистого селянського господарства та ведення садівництва на площу 62 гектари. Також Конотопська та Сумська міські ради ухвалили 11 рішень про надання військовослужбовцям – захисникам Вітчизни земельних ділянок для будівництва.

Усього до Головного управління Держземагентства в області та його територіальних органів від учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів надійшло 240 клопотань про надання їм земельних ділянок у власність.

Наразі землевпорядники області всіляко допомагають учасникам антитерористичної операції в оформленні документів на землю.

 

версія для друку