українська російська англійська
Партнерство України та Грузії набуває нової якості у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки
28.11.2014 | 09:25
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

У ході політичних консультацій між МЗС України та Грузії, які відбулись 27 листопада 2014 року у Києві, за участю делегацій двох сторін на чолі з Першим заступником Міністра Наталією Галібаренко та заступником Міністра закордонних справ Грузії Давидом Джалаганія йшлося про партнерство двох країн у контексті європейської інтеграції та регіональної безпеки.

Сторони детально обговорили сучасний стан українсько-грузинського політичного діалогу та графік двосторонніх заходів високого та найвищого рівня на найближчу перспективу.

Окрему увагу було приділено активізації співробітництва та взаємній підтримці між Україною та Грузією в рамках міжнародних організацій, зокрема, у контексті консолідації міжнародної підтримки проти агресії РФ щодо України та Грузії.

За результатами зустрічі домовлено продовжити обмін досвідом у сфері європейської інтеграції, зокрема у контексті імплементації угод про асоціацію з ЄС та безвізового діалогу. Сторони також домовилися координувати позиції з актуальних питань міжнародного порядку денного.

У ході консультацій спільно було підтверджено незмінність позицій з питання підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та Грузії.

 

версія для друку