українська російська англійська
Мінагрополітики: Сьогодні одне з головних завдань - відкривати нові квоти для вітчизняних товаровиробників
28.11.2014 | 11:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

33,6% - така частка ЄС в загальній структурі зовнішньоторговельного обігу сільськогосподарської продукції. Про це сказала заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час експертної зустрічі в Кабінеті Міністрів України.

«Зовнішньоторговельний обіг між Україною та країнами ЄС за підсумками січня-жовтня 2014 року збільшився на 2,5% та склав 6 473,4 млн дол. США. Це достатньо великі показники. Сьогодні відбулись зміни в структурі торгівлі через торгову війну з Росією. Наші виробники на ринках ЄС торгують за квотами, і наше завдання - їх відкривати та збільшувати», - зазначила Владислава Рутицька.

Заступник Міністра також підтримала пропозицію про необхідність навчальних семінарів для товаровиробників, які збираються виходити на європейські ринки.

«У нас була розмова з представниками Єврокомісії. Ми обговорювали можливість проведення семінарів для малих та середніх фермерів. Також ми працюємо над програмою навчальних курсів для передачі необхідної інформації державним службовцям. Ця інформація стосується вимог до продукції та ринків, на які може виходити вітчизняний виробник», - сказала заступник Міністра.

версія для друку