українська російська англійська
Три територіальних управління МВС тимчасово змінили свої адреси
28.11.2014 | 13:54
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Наказом Міністерства внутрішніх справ визначені місця тимчасового розташування управлінь внутрішніх справ у Донецькій та Луганській областях, а також на Донецькій залізниці.

Наказ розроблений на виконання постанови Уряду від  7 листопада цього року № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим  підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей».

З урахуванням того, що міста Донецьк і Луганськ наразі перебувають під контролем незаконних збройних формувань у зоні проведення антитерористичної операції, було прийняте рішення про визначення тимчасового місця знаходження для трьох територіальних управлінь внутрішніх справ: ГУМВС України в Донецькій області, ГУМВС України в Луганській області та УМВС на Донецькій залізниці.

Зокрема, тимчасовим місцем розташування ГУМВС України в Донецькій області визначено адресу: вул. Італійська, буд. 32, м. Маріуполь, Донецька область, Україна, індекс 87515.

ГУМВС України в Луганській області тимчасово розташоване за адресою: вул. Партизанська, буд. 16, м. Сєверодонецьк, Луганська область, Україна, індекс 93404.

УМВС на Донецькій залізниці тимчасово розташоване за адресою: вул. Паровозна, буд. 14, м. Маріуполь, Донецька область, Україна, індекс 87501.

 

 

версія для друку