українська російська англійська
Нагороджено переможців конкурсу "Кращий бухгалтер України"
28.11.2014 | 14:40
Прес-служба Міністерства фінансів

28 листопада у конференц-залі Міністерства фінансів України відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу 2-го Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України».

Організатором конкурсу виступила Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки Міністерства фінансів України.

Начальник Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Мінфіну Олег Канцуров зазначив, що Міністерство підтримувало ідею проведення такого конкурсу з самого початку.

«Дуже важливо формувати активну професію. Вона має бути в постійному драйві, відповідати тим викликам, які постають щоденно. Ми вдячні бухгалтерам, які взяли участь у конкурсі,  хто дійшов до фіналу, за активну життєву позицію. Ми розраховуємо, це дозволить зміцнити потужний зворотній зв'язок між регулятором, яким є Міністерство фінансів у сфері бухгалтерського обліку, та професійною спільнотою. Це дозволить спільно формували ту нормативну, методологічну базу, по якій ми спільно працюємо», - запевнив Олег Канцуров. 

Переможці виборювали право на звання «кращого бухгалтера України» серед 2500 практикуючих бухгалтерів з усіх регіонів України.

Нагороди поїхали зі своїми власниками до різних куточків країни. Так,  у номінації «Кращий бухгалтер України серед комерційних підприємств» перемогу здобули: 1 місце - Проценко Світлана Олександрівна, головний бухгалтер ПАТ «Запоріжкран»; 2 місце - Сопронюк Людмила Тарасівна, головний бухгалтер Рівненської філії Українського державного центру радіочастот; 3 місце - Суматохіна Оксана Миколаївна, директор ПП «Бухгалтерська контора «Аудит-Консалтинг» (м. Харцизьк Донецької області).

Кращими бухгалтерами України серед бюджетних установ стали: 1 місце - Шашерін Валерій Олександрович, головний бухгалтер військової частини А4502 (м. Одеса), 2 місце - Іванечко Павло Мирославович, головний бухгалтер КП «Футбольний клуб «Тернопіль», 3 місце - Коваленко Тетяна Василівна, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Лозовської міської ради Харківської області. 

У номінації «Гордість професії» всіх випередила Зубер Світлана Олександрівна, головний бухгалтер ПАТ «УСК «Княжа Вієна Іншуранс Груп» (м. Київ). Вона у сумі набрала найбільше балів у категоріях «Корисна відповідь» (на інформаційному майданчику обміну досвідом) та «Улюблений бухгалтер» (голоси, віддані конкретному учасникові людьми, з якими він стикається в житті та роботі, за допомогою sms-голосування або голосування на сайті), а також який отримала диплом рівня «бухгалтер-практик -2014» після проходження 1-го етапу конкурсу.

Переможниця серед комерційних підприємств Світлана Проценко подякувала організаторам за довіру та моральну підтримку, зазначивши, що захід був цікавим і корисним.

«Дуже дякую за бойовий дух, який з’являється у бухгалтерів завдяки таким конкурсам, коли вони розуміють, що можуть щось змінювати у цій країні, можуть внести нові тенденції, свіжі думки, і це цінується», - сказала вона.

А Валерій Шашерін подякував журі за високу оцінку бухгалтерів Збройних сил України.

Нагадаємо, щоб взяти участь у конкурсі насамперед слід було зареєструватися на сайті http://ua-award.org , заповнити анкету та пройти професійне тестування.

Щоб стати пере6можцем учасникам довелося пройти три етапи конкурсу:

1-й тур - тестування з можливістю для учасника буквально за 30 хвилин отримати визнання та диплом рівня «бухгалтер-практик»;

2-й тур – запитання для професіоналів, які вільно обирають найбільш вигідний для підприємства варіант роботи, можуть підготувати привабливу для інвесторів фінансову звітність, а значить гідні отримати диплом рівня «бухгалтер-професіонал»;

3-й тур – рівень «бухгалтер-експерт», який створює правила обліку на своєму підприємстві, уміє виходити зі складних ситуацій навіть із законодавчою невизначеністю і може відстоювати свою позицію перед контролюючими органами та керівництвом підприємства.

27 листопада шість фіналістів захищали свої роботи у «Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана».

 

версія для друку