українська російська англійська
Мінекономрозвитку планує затвердити новий Порядок здійснення моніторингу державних закупівель
28.11.2014 | 16:55
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Мінекономрозвитку підготувало Проект наказу, яким планує затвердити новий Порядок здійснення моніторингу державних закупівель.

Згідно із Законом України «Про здійснення держаних закупівель», Мінекономрозвитку як Уповноважений орган у сфері державних закупівель здійснює моніторинг окремих закупівельних процедур. З огляду на те, що зараз проводиться активна робота з приведення національного законодавства у сфері державних закупівель до найкращих міжнародних практик, і зважаючи на підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, виникла необхідність удосконалити здійснення моніторингу закупівель Уповноваженим органом.

«Однією із передбачених Законом функцій Уповноваженого органу є здійснення моніторингу державних закупівель. Проте, сьогодні вже постала необхідність здійснювати загальний моніторинг окремих предметів закупівель, галузей, замовників та учасників процедур закупівель. Проект наказу «Про здійснення моніторингу державних закупівель» передбачає здійснення аналітичного моніторингу, за результатами якого готуватиметься звіт, і моніторингу окремої процедури закупівлі за окремими підставами», – наголосила заступник директора департаменту Лілія Дудник.

Проектом наказу пропонується встановити види аналітичного моніторингу, критерії, які можуть використовуватися для аналізу інформації під час його виконання. Здійснюватиметься аналітичний моніторинг за планом, затвердженим Мінекономрозвитку.

Упровадження цього регуляторного акта дасть можливість удосконалити нормативно-правову базу у сфері державних закупівель з урахуванням кращих міжнародних практик.

 

версія для друку