українська російська англійська
Дмитро Булатов прийняв Посла Японії в Україні Шігекі Сумі
29.11.2014 | 14:20
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

28 листопада 2014 року в приміщенні Міністерства молоді та спорту України відбулася зустріч Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова та заступника Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва у сфері молоді та спорту.

Міністр молоді та спорту привітав пана Посла з призначенням та побажав успіхів на відповідальній дипломатичній посаді на благо розвитку дружніх відносин між народами України і Японії та поглиблення двосторонніх зв’язків у сфері молоді та спорту.

Під час бесіди Дмитро Булатов поінформував про політику Міністерства у сфері молоді та спорту, а також про діяльність Мінмолодьспорту в питаннях реформування сфери фізичного виховання і спорту та розвитку ефективної молодіжної політики, заснованої на знаннях та досвіді.

"Ключовими принципами нашої роботи є прозорість, публічність та доступність. Саме на цих принципах базується наш підхід у питанні розробки Концепції державної програми молодіжної політики на період до 2020 року " – заявив Міністр.

Дмитро Булатов подякував Шігекі Сумі за увагу з боку Посольства до питання реформування сфери спорту України та висловив сподівання на подальшу співпрацю у цьому напрямку. Міністр також розповів про розроблені проекти Концепції реформування сфери фізичного виховання та спорту в Україні та Закону України "Про фізичне виховання та спорт".

Міністр, зокрема, зазначив, що "основна ідея нашої роботи полягає в тому, щоб створити нове партнерство між державою та федераціями з видів спорту, яке дозолить надати федераціям більше автономії, а державі – виконувати не контролюючу, а допоміжну функцію".

У ході зустрічі Микола Мовчан поінформував Шігекі Сумі про діяльність Мінмолодьспорту у сфері міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, а також про заходи Міністерства з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у частині молоді та спорту.

 

версія для друку