українська російська англійська
Правоохоронці у складі національної збірної України вибороли "бронзу" світової першості з гирьового спорту
28.11.2014 | 16:39
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Загальний здобуток правоохоронців-гирьовиків на даному чемпіонаті склав 19 медалей різного ґатунку, з яких 1 золота, 14 срібних та 4 бронзові.

У період з 20 по 23 листопада 2014 року в місті Гамбург (Німеччина) пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту серед юніорів, дорослих та ветеранів, участь в якому взяли 540 спортсменів із 35 країн.

У складі національної збірної команди України у вказаних змаганнях взяли участь 10 найсильніших спортсменів-правоохоронців від 4 відомчих навчальних закладів: Національної академії внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, Львівського державного університету внутрішніх справ та Національної академії Національної гвардії України.

Загальний здобуток правоохоронців-гирьовиків на даному чемпіонаті склав 19 медалей різного ґатунку, з яких 1 золота, 14 срібних та 4 бронзові.

У ході напруженої боротьби збірна команда України виборола почеснезагальнокомандне місце, випередивши таких сильних суперників, як збірні команди Латвії, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Ірландії, Англії та інших.

Слід також зазначити, що вперше виконали норматив «майстра спорту України міжнародного класу» 4 спортсмени – Олег Коломієць, Максим Канунніков, Михайло Домінюк та Владислав Бабенко.

 

версія для друку