українська російська англійська
Українським правоохоронцям представили новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва
01.12.2014 | 09:35
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Українським правоохоронцям представили новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва. Як повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, новий броньовик виготовлений українським виробником НВО «Практика». Робоча назва бронеавтомобіля КOZAK 2014. На полігоні Нацгвардії, розташованому в Нових Петрівцях, перед серійним випуском відбулися випробування останньої версії прототипу. На випробуваннях були присутні представники Збройних сил, Нацгвардії і Прикордонної служби.

Бронеавтомобілі розроблені вітчизняними фахівцями у партнерстві з італійським IVECO. Поки існують дві версії лінійки бронемашин, в роботі їх більше.

Арсен Аваков зазначив, що бронемашини пройшли тест-драйв, після якого були обстріляні з відстані 50-ти метрів автоматами калібру 5,45 мм, 7,62 мм, а також з кулемета та снайперської гвинтівки Драгунова. Техніка «вогневий іспит» склала: і броня, і скло витримали обстріл.

За словами глави МВС, разом з генералами і бійцями, що були на передовій, був складений перелік зауважень і доповнень до останнього прототипу. У середу планується обговорити замовлення першої тестової серійної партії для серійного виробництва та випробувань у військах в бойових умовах – і прийняти рішення про велике замовлення в чотирьох варіантах модифікацій і типорозмірів з різним набором озброєння і компонування захисту.

«Випробуваннями задоволені, хоч трохи й шкода розстріляного прототипу – радості більше – витримав! За фактом доопрацювання новий суперброньовик для наших бійців», – зазначив Арсен Аваков.

 

версія для друку