українська російська англійська
Землевпорядники Херсонщини сформували перелік інвестиційно-привабливих земельних ділянок
01.12.2014 | 11:44
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Задля забезпечення залучення інвестицій, розвитку економічного стану Херсонщини у різних галузях господарювання, землевпорядники області, за погодженням із райдержадміністраціями та місцевими радами, сформували переліки інвестиційно-привабливих земельних ділянок різного цільового призначення на загальній площі 8,5 тис. гектарів (220 ділянок).

До переліку увійшли масиви, які потенційно можуть бути надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 7,3 тис. га, розміщення об’єктів альтернативної енергетики – 294,8 га, рибогосподарських потреб – 469 га та іншого комерційного призначення – 445,28 гектара.

Отримані дані з інвестиційних територій фахівці землевпорядної служби області перенесли на планово-картографічний матеріал з використанням сучасного програмного забезпечення, на підставі якого формується інформація у Публічній кадастровій карті України.

Сформований перелік передано до Департаменту економічного, регіонального розвитку і торгівлі облдержадміністрації для формування інвестиційного паспорту Херсонщини, повідомили у Головному управлінні Держземагентства в області.

 

версія для друку