українська російська англійська
Харківська область: на пожежі врятовано 10 чоловік, з них двоє немовлят
01.12.2014 | 15:33
Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій

30 листопада о 17:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у п’ятиповерховому гуртожитку сімейного типу за адресою: м. Харків, вул. Гарібальді, 26. Загорання виникло у коридорі на другому поверсі  гуртожитку.

До місця події негайно прибули 3 пожежно-рятувальних підрозділи ДСНС та 1 автодрабина. На момент прибуття рятувальників сходова клітина та коридори з 2 по 5 поверх були повністю заповнені димом. Мешканці квартир, які самостійно не змогли евакуюватись, з вікон своїх помешкань просили про допомогу.

Рятувальники ДСНС за допомогою автодрабини рятували 2-х дорослих та 2-х немовлят (десятимісячного та однорічного хлопчиків) з 4-го поверху, 2-го чоловік з 5-го поверху та одного з 3-го поверху.

Також по триколінній драбині з вікон 2-го та 3-го поверхів було врятовано троє чоловік. Після того, як було вжито заходи з видалення з будівлі диму, вогнеборцями сходовим маршем було евакуйовано 12-х осіб.

Всього завдяки злагодженим та оперативним діям співробітників ДСНС з задимленого гуртожитку було врятовано 10 осіб, з них 2 немовлят та евакуйовано 12 осіб.

О 18:12 пожежу було ліквідовано. Її площа склала 15 кв. м. У коридорі гуртожитку горіли домашні речі та двері комори. Причина пожежі та збитки встановлюються.

11 листопада у цьому гуртожитку траплялась пожежа, під час якої загинуло 2 особи та 1 чоловік постраждав. Тоді рятувальниками евакуйовано 16 мешканців будинку.

 

Відео події: https://www.youtube.com/watch?v=5N7zMSz1Q7A

 

 

версія для друку