українська російська англійська
На Черкащині дозволи на отримання земельних ділянок отримали усі учасники АТО, які подали заяви
02.12.2014 | 11:25
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Фахівці землевпорядної служби Черкащини розглянули всі без винятку  клопотання військовослужбовців – учасників АТО про виділення земельних ділянок і станом на кінець листопада задовольнили усі 100% заяв, видавши накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою.  Про це повідомили у головному управлінні Держземагентства в області.

Загалом до територіальних органів земельних ресурсів області із заявами на отримання земельних ділянок звернулися 194 учасники АТО і члени родин воїнів, які загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.  Фахівці землевпорядної служби Черкащини видали 194 накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення військовослужбовцям – учасникам АТО земельних ділянок на загальну площу 135,82 гектара.

Зокрема, землевпорядники забезпечили виділення учасникам антитерористичної операції 66 ділянок площею 115,64 га для ведення особистого селянського господарства, 125 наділів площею 19,88 га – для садівництва, дві ділянки площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва і одну ділянку площею 0,1 га – для будівництва, обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Крім того, 21 військовослужбовець – учасник АТО вже отримали у власність земельні ділянки для ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва загальною площею 24,4 гектара.

У головному управлінні Держземагентства зазначили, що в районах цю роботу землевпорядники проводять терміново, не зволікаючи з часом.

Спеціалісти органів земельних ресурсів оперативно спільно з органами місцевої влади приймають відповідні рішення щодо реалізації ініціативи Держземагентства стосовно виділення земельних ділянок учасникам АТО.

 

 

версія для друку