українська російська англійська
Землевпорядники Дніпропетровщини виділили земельну ділянку батьку героя Небесної сотні, загиблого на Майдані
02.12.2014 | 12:21
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Наказом Головного управління Держземагентства у Дніпропетровській області затверджено проект землеустрою щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства батьку героя Небесної сотні Сергія Нігояна, який загинув на Майдані у січні 2014 року.

Земельна ділянка, яку передано у власність, знаходиться на території Березанівської сільської ради Солонянського району, поблизу батьківської хати Сергія, тож родина героя зможе вести особисте селянське господарство у рідному селі.

У Головному управлінні Держземагентства повідомили, що землевпорядники не залишили без уваги і військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ї загиблих у ході АТО захисників Вітчизни.

Наразі в області триває масштабна робота щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та їхнім родинам для ведення особистого селянського господарства, будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, садівництва, індивідуального дачного будівництва.

Нагадуємо, що з червня 2014 року за підтримки Уряду розпочалося впровадження ініціативи Держземагентства України щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО.

 

 

 

версія для друку