українська російська англійська
На Кіровоградщині державні кадастрові реєстратори почали надавати послуги громадянам у перших чотирьох Центрах адмінпослуг
02.12.2014 | 13:23
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

На місяць раніше, ніж передбачалося розпорядженням Кабінету Міністрів України, у Кіровограді, Бобринецькому, Вільшанському та Ульяновському районах Кіровоградської області у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) розпочали роботу державні кадастрові реєстратори. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Кіровоградській області.

Як зазначається у повідомленні, розгорнуто також  роботи з облаштування ЦНАПів і в інших районах області. Наразі підписано угоди про співпрацю у сфері надання адмінпослуг з 15 райдержадміністраціями. Робочі місця кадастрових реєстраторів обладнуються необхідною технікою, меблями, телефонним зв’язком та Інтернетом.

Крім того, опрацьовуються та найближчим часом будуть вирішені питання щодо підписання ще шести угод про співпрацю з  райдержадміністраціями у сфері надання адмінпослуг у сфері земельних відносин через ЦНАП.  

У землевпорядній службі області повідомили, що після запуску обладнання та підключення до автоматизованої системи робочих місць державного кадастрового реєстратора в усіх, навіть найвіддаленіших районах, громадяни матимуть змогу отримати необхідні документи без черг та у комфортних умовах.

 

версія для друку