українська російська англійська
Перші три державні кадастрові реєстратори Харківщини розпочали роботу через Центри надання адмінпослуг
02.12.2014 | 15:24
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Перші три державні кадастрові реєстратори у Харківській області розпочали роботу через Центри надання адміністративних послуг.

Як інформують в землевпорядній службі області, з 1 грудня для вирішення земельних питань громадяни можуть звертатися у ЦНАПи Харкова, Борівської райдержадміністрації та в Дозвільний центр Люботинської міської ради. Тут створено усі належні умови для роботи з громадянами, оперативного розгляду їхніх заяв.

В інших районах області виконуються роботи з обладнання робочих місць державних кадастрових реєстраторів в Центрах адмінпослуг, налагоджується техніка та засоби зв’язку.

«З 1 грудня адміністративні послуги у сфері земельних відносин стали доступнішими для громадян області, послуги надаватимуться оперативно та у комфортних умовах», – наголошується в повідомленні.

Землевпорядники області також наголошують, що послуги кадастрових реєстраторів через Центри адмінпослуг на місяць раніше передбаченого строку стали можливими завдяки процесам децентралізації.

Як повідомлялося раніше, перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами Держземагентства через ЦНАПи, визначено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р.

 

версія для друку