українська російська англійська
НКЦПФР завершила роботу над Порядком формування та ведення державного реєстру фінансових установ
02.12.2014 | 15:10
ПРЕС-СЛУЖБА НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму плановому засіданні затвердила зміни до Порядку формування та ведення державного реєстру фінансових установ, які надають фінансові послуги на ринку цінних паперів.

«Комісія взяла курс на дерегуляцію ринку та на зниження адміністративного навантаження на його учасників відповідно до європейських стандартів. Так, регулятор зменшив кількість документів, які необхідно подавати професійним учасникам для включення до реєстру та отримання або заміни Свідоцтва (дубліката Свідоцтва). До того ж, даним нормативно-правовим актом передбачено, що Комісія зможе виконувати такі дії на підставі лише поданої заяви від профучасника», – повідомила Ірина Устенко, директор департаменту регулювання торговців цінними паперами та фондових бірж НКЦПФР.

За словами Ірини Устенко, Комісія на постійній основі працює над удосконаленням алгоритму ведення реєстру фінансових установ і сподівається, що відтепер механізм його формування та ведення стане зручнішим та простішим для всіх учасників ринку.

Зазначимо, що наразі документ знаходиться на обов’язковій державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

 

версія для друку