українська російська англійська
Міністр охорони здоров'я впевнений, що Україні вдасться провести ефективні реформи в галузі медицини
02.12.2014 | 23:26
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Новопризначений Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі переконаний, що Україні під силу подолати труднощі, з якими зіткнулася вітчизняна медична галузь. Урядовець вірить, що його досвід допоможе провести ефективні реформи системи охорони здоров’я та забезпечить право кожного громадянина на якісну та доступну медицину на всій території держави.

«Я працюю в системі охорони здоров’я вже 15 років. Усі ті реформи, які проходила Грузія, починаючи з 1996 року, відбувалися або під моїм керівництвом, або за моєї участі. У 2008-2010 роках я був Міністром охорони здоров’я, соціального забезпечення і праці Грузії, і саме тоді відбувалися найскладніші реформи системи охорони здоров’я. Я впевнений, що мій досвід дуже допоможе Україні», - наголосив Міністр на брифінгу після призначення нового складу Кабінету Міністрів.

За словами Олександра Квіташвілі, для досягнення поставленої мети свою підтримку готові надати Парламент, Президент і Прем’єр-міністр.

«Ми будемо старатися, щоб шлях, який Україна буде проходити в системі модернізації системи охорони здоров’я, був безпомилковим, безболісним, але найголовніше - щоб це дало можливість людям на території всієї країни отримати якісну систему охорони здоров’я. Нам потрібно, що в Україні була така медицина, яка працює для людей, працює всюди і доступна для всіх», - наголосив Міністр.

 

 

версія для друку