українська російська англійська
Ситуація щодо відновлення теплопостачання в дитячій лікарні "ОХМАТДИТ" перебуває під особистим контролем Голови ДСНС
03.12.2014 | 11:06
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Голова ДСНС України Сергій Бочковський особисто контролює питання відновлення центрального теплопостачання в Національній спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» та на місці координує роботу рятувальних підрозділів.

На період проведення відновних робіт із корпусу ендокринології №13 хворі діти та медичний персонал переведені в інші корпуси, обігрів корпусу здійснюється електричними обігрівачами, дизельними та електричними теплогенераторами. У корпусі онкогематології №14 хворих, в силу медичних протипоказань, залишено, обігрів кімнат здійснюється за допомогою електричних обігрівачів.

Безперебійна робота теплогенераторів та дотримання протипожежної безпеки у приміщеннях корпусів лікарні забезпечується підрозділами Головного управління ДСНС України у м. Києві та комунальною аварійно-рятувальною службою «Київська служба порятунку».

Станом на 08:00 3 грудня продовжуються роботи по обігріву приміщень корпусів лікарні. За словами Сергія Бочковського, який знаходиться безпосередньо на місці пригоди, робота підрозділів ДСНС з обігріву приміщень буде тривати допоки не закінчать ремонтні роботи на центральній теплотрасі. 

До аварійно-відновлювальних робіт залучено 55 осіб та 16 одиниць техніки, а саме: від Головного управління ДСНС України у м. Києві – 20 чол. особового складу та 3 одиниці техніки, від Київенерго залучено 30 чоловік та 12 одиниць техніки та комунальної аварійно-рятувальної служби – 5 чол.

Нагадаємо, 2 грудня на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» о 16 год. 20 хв. 2 грудня, через порив на магістральній тепломережі діаметром 400 мм по проспекту Перемоги, 22, без теплопостачання тимчасово залишилися корпуси лікарні №13 та №14, де перебуває 96 пацієнтів, а також житлові будинки, школа та дитячий садок мікрорайону.

Координацію дій рятувальних підрозділів особисто здійснює Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

 

версія для друку