українська російська англійська
На Херсонщині від продажу земельних ділянок до бюджетів надійшло 8,9 млн. грн.
03.12.2014 | 11:07
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Херсонській області за десять місяців цього року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності та сплати розстрочки за раніше викуплені ділянки бюджети усіх рівнів поповнилися майже на 8,9 млн. гривень. З них: 8,3 млн. грн. надійшло до місцевих бюджетів, 587 тис. грн. – до Держбюджету України.

Загалом у 2014 році в області реалізовано 73 земельні ділянки під розташованими на них об’єктами нерухомості, що належать покупцям цих ділянок на праві власності, загальною вартістю 7,3 млн. гривень.

“Надходження коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення є складовою частиною розвитку бюджетів різних рівнів”, – повідомила заступник начальника головного управління Держземагентства у Херсонській області Оксана Зінова.

Посадовець підкреслила, що об’єктами купівлі-продажу є земельні ділянки, на яких знаходяться об’єкти нерухомого майна, у тому числі об’єкти незавершеного будівництва та законсервовані об’єкти, що приватизовані відповідно до законодавства України.

Покупцями земельних ділянок несільськогосподарського призначення можуть бути громадяни України – суб’єкти підприємницької діяльності та юридичні особи України.

3емельні ділянки несільськогосподарського призначення продаються покупцям, яким належать об’єкти нерухомого майна, що розташовані на такій земельній ділянці.

 

версія для друку