українська російська англійська
Дмитро Булатов передав справи Ігорю Жданову
03.12.2014 | 11:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Новопризначений Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прийняв міністерські справи від Дмитра Булатова, який очолював Мінмолодьспорту з 27 лютого 2014 року.

«Я бажаю сил та наснаги Ігорю Олександровичу на новій для нього посаді. Сподіваюсь, він збереже результати та напрацювання для розвитку українського спорту та молодіжної політики, які ми здійснили за девть місяців роботи. Я маю чітке уявлення про непросте становище українського спорту. Хочу зазначити: я готовий прийти на допомогу та підставити йому плече в разі необхідності, та поділитися своїм досвідом», - зазначив Дмитро Булатов.

Особливу увагу він приділив Концепції реформи сфери спорту. «Разом із робочою групою та спортивними функціонерами ми провели серйозну роботу, яка є сильним фундаментом для проведення подальших змін. Сподіваюся, наші напрацювання будуть використані», - сказав Дмитро Булатов.

Ігор Жданов подякував Дмитру Булатову за роботу і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю у розвитку спорту та молодіжної політики в Україні.

 

версія для друку