українська російська англійська
Андрій Пивоварський: У державних підприємств галузі є потенціал стати справді публічними та прибутковими
03.12.2014 | 13:03
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Колективу Міністерства інфраструктури України представлено нового керівника – Андрія Пивоварського.

Новий очільник Міністерства інфраструктури України окреслив основні завдання на цій посаді. «Для мене Міністерство – це холдингова, тобто управлінська, структура. До нього входить низка державних підприємств, у яких є потенціал стати справді публічними, такими де можна розвивати державно-приватне партнерство, у яких є гігантський потенціал покращити операційні показники та стати прибутковими», - сказав Андрій Пивоварський, додавши, що подальша політика Міністерства базуватиметься виключно на коаліційній угоді та дорожній карті, яка нею передбачена.

Він зауважив, що абсолютно усі державні підприємства, які підпорядковуються Мінінфраструктури – це публічна сфера фінансів, що підлягатиме аудиту. Крім того, Андрій Пивоварський повідомив, що має карт-бланш на кадрові рішення та право вето на будь-які кадрові рекомендації, втім жодних кардинальних чи різких змін наразі не буде.

Міністр інфраструктури наголосив, що є найманим державою менеджером і не входить до ніяких економічних, фінансових чи політичних груп: «Я дорожу своєю репутацією. З моєю біографією можна ознайомитися в інтернеті. Все, що зробив, я зробив своєю головою, і для мене важливо це зберегти».

Попередній Міністр інфраструктури подякував працівникам Міністерства за співпрацю, злагоджену роботу і підтримку у складний для України час. «Міністерство налаштоване на зміни, яких вимагає суспільство. Впевнений, що нове керівництво зробить усе, максимально від нього залежне, щоб завершити розпочаті реформи, і щоб Мінінфраструктури пройшло з честю весь цей процес», - зазначив Максим Бурбак.

 

версія для друку