українська російська англійська
Усі кандидати на посади заступників міністрів і керівників ЦОВВ мають пройти люстраційну перевірку, - Арсеній Яценюк
03.12.2014 | 13:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив на необхідності люстраційної перевірки кандидатів на посади заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, державних компаній та акціонерних товариств. Про це він заявив на першому засіданні новопризначеного Кабінету Міністрів України в середу, 3 грудня.

Арсеній Яценюк звернувся до міністрів, нагадавши, що ухвалено Закон України «Про очищення влади»: «Як міністри, так і всі кандидати, яких ви повинні подати на посади заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, державних компаній, акціонерних товариств та інших суб'єктів, які знаходяться в компетенції Уряду, повинні пройти люстраційну перевірку».

«Кожен міністр має всю повноту влади в міністерстві і всю повноту відповідальності. Ви самі підбираєте заступників, самі підбираєте керівників. З мене питає Парламент, я питаю з вас. А з нас питає український народ», - наголосив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду також звернувся до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина проінформувати громадськість про заходи з подолання наслідків відключення енергоблоку на Запорізькій атомній електростанції та відновлення енергопостачання.

 

 

версія для друку