українська російська англійська
Заступник Міністра культури бере участь у засіданні тематичної платформи ініціативи ЄС «Східне партнерство»
03.12.2014 | 14:08
Прес-служба Міністерства культури

Заступник Міністра культури України з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко у складі делегації України бере участь у 12-му засіданні Тематичної платформи №4 «Контакти між людьми» ініціативи ЄС «Східне партнерство». Засідання розпочалося 3 грудня 2014 року у м. Брюссель  (Королівство Бельгія).

У ході засідання передбачається обговорення актуальних питань співробітництва в гуманітарній сфері у 2014-2015 роках в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство», зокрема, результатів проведеної роботи та планів на майбутній період.

Під час зустрічі передбачена презентація результатів проведеної 23-24 жовтня 2014 року в Києві міжнародної конференції «Культурна політика в Європі сьогодні: фінанси, менеджмент, розширення аудиторії».

Також на 4 грудня 2014 року запланована низка зустрічей Світлани Фоменко з представниками Європейської Комісії, метою яких є детальне обговорення умов участі України у програмі ЄС «Креативна Європа» в контексті підготовки до підписання Меморандуму про співробітництво між Міністерством культури України та Європейською Комісією.

 

 

версія для друку