українська російська англійська
Рятувальники продовжують аварійні роботи з відновлення центрального теплопостачання лікарні ОХМАДИТ
03.12.2014 | 14:35
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Станом на 13:00 год. 3 грудня продовжуються роботи з обігріву приміщень корпусів Національної спеціалізованої лікарні «ОХМАДИТ». За словами Сергія Бочковського, який безпосередньо здійснює координацію роботи рятувальних підрозділів, робота з обігріву приміщень буде тривати допоки не закінчаться ремонтні роботи на центральній теплотрасі.

Безпосередньо на місці пригоди за високопрофесійну організацію робіт з евакуації дітей та дорослих та забезпечення обігріву корпусів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Голова Служби нагородив відомчою відзнакою «За відвагу в надзвичайній ситуації» першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у місті Києві, полковника служби цивільного захисту відзначив Бориса Валерія.

«Люди, які незважаючи на перешкоди та тяжкі погодні умови, проявляють сміливість і рішучість у своїх діях, самовідданість і відвагу під час ліквідації надзвичайної ситуацій, ті люди, які всю ніч на морозі організовують роботи з евакуації дітей і дорослих та забезпечення обігріву корпусів дитячої лікарні, безперечно заслуговують на найвищу нагороду!» - зазначив Сергій Бочковський.

До місця надзвичайної ситуації прибув також і Київський міський голова Віталій Клично та особисто подякував рятувальникам ДСНС України і всім, хто був залучений до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за професіоналізм, оперативність та злагодженість дій. 

До аварійно-відновлювальних робіт залучено 55 осіб та 16 одиниць техніки, а саме: від Головного управління ДСНС України у м. Києві – 20 чол. особового складу та 3 одиниці техніки, від Київенерго залучено 30 чоловік та 12 одиниць техніки та комунальної аварійно-рятувальної служби – 5 чол.

Нагадаємо, 2 грудня на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» о 16 год. 20 хв. 2 грудня, через порив на магістральній тепломережі діаметром 400 мм по проспекту Перемоги, 22, без теплопостачання тимчасово залишилися корпуси лікарні №13 та №14, де перебуває 96 пацієнтів, а також житлові будинки, школа та дитячий садок мікрорайону.

Координацію дій рятувальних підрозділів особисто здійснює Голова ДСНС України Сергій Бочковський .

 

 

версія для друку