українська російська англійська
Наталія Яресько: Ситуація сьогодні вимагає рішучих дій і рішень
03.12.2014 | 15:46
Прес-служба Міністерства фінансів

3 грудня під час ранкової наради у Міністерстві фінансів України екс-Міністр фінансів Олександр Шлапак представив нового очільника Мінфіну Наталію Яресько.

Зокрема, Олександр Шлапак подякував колективу за плідну та роботу у такий складний та насичений для держави час.

«Ситуація склалася таким чином, що сьогоднішні виклики, які стоять перед Міністерством, є не менш складними, ніж ті, які ми мали 9 місяців тому. Перед Міністерством поставлено завдання протягом дуже короткого часу внести надзвичайно складний документ, за яким держава буде жити найближчі роки. Мова йде про бюджет 2015 року, написаний на принципово новій основі. Це є той колосальний виклик, який потрібно не просто пережити, а вийти переможцями з цього складного процесу. Треба довести, що заплановані нами реформи в податковій, бюджетній, соціальній сферах є те, без чого держава далі жити не може, є тим рятівним кругом, без якого держава в найближчий час не випливе», - зазначив Олександр Шлапак.

Наталія Яресько, у свою чергу, зазначила, що для неї велика честь очолювати Міністерство фінансів України. Разом з тим, новопризначена Міністр переконана, що зміни в Бюджетному Кодексі та податкова реформа, які потрібно втілити в життя, - це крок до кращого майбутнього. І ситуація сьогодні вимагає рішучих дій та рішень.

«Я хотіла б подякувати Олександру Шлапаку за його керівництво та плідну роботу у Міністерстві. Ми повинні, базуючись на досягненнях попередніх 9-ти місяців, продовжити та підсилити діяльність і забезпечити економічне зростання у 2016 році», - зауважила Наталія Яресько.

версія для друку