українська російська англійська
ДСНС: Відновлено подачу центрального теплопостачання в корпуси лікарні ОХМАТДИТ
03.12.2014 | 17:07
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Станом на 14:50 завершені роботи з ліквідації наслідків аварії на магістральній тепломережі в м. Києві по проспекту Перемоги, 22. Раніше відключені від тепла корпуси Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» вже централізовано отримують тепло. Підрозділи ДСНС України закінчують роботи та повертаються в розташування.

До аварійно-відновлювальних робіт було залучено 55 осіб та 16 одиниць техніки, а саме: від Головного управління ДСНС України у м. Києві – 20 чол. особового складу та 3 одиниці техніки, від Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» - 20 чол., від Київенерго залучено 30 чоловік та 12 одиниць техніки та комунальної аварійно-рятувальної служби – 5 чол.

Як повідомлялось раніше, 2 грудня на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» о 16 год. 20 хв., через прорив на магістральній тепломережі діаметром 400 мм по проспекту Перемоги, 22, без теплопостачання тимчасово залишилися корпуси лікарні №13 та №14, де перебуває 96 пацієнтів, а також житлові будинки, школа та дитячий садок мікрорайону.

Голова ДСНС України Сергій Бочковський взяв під особистий контроль питання відновлення центрального теплопостачання в лікарні та безпосередньо на місці  координував роботу рятувальних підрозділів.

На період проведення відновних робіт із корпусу ендокринології №13 хворі діти та медичний персонал були переведені в інші корпуси, обігрів корпусу здійснювався електричними обігрівачами, дизельними та електричними теплогенераторами. У корпусі онкогематології №14 хворих, в силу медичних протипоказань, було залишено, обігрів кімнат здійснювався за допомогою електричних обігрівачів.

Безперебійна робота теплогенераторів та дотримання протипожежної безпеки у приміщеннях корпусів лікарні забезпечувалась підрозділами Головного управління ДСНС України у м. Києві, Державним підприємством "Мобільний рятувальний центр" та комунальною аварійно-рятувальною службою «Київська служба порятунку».

До місця надзвичайної ситуації прибув також і Київський міський голова Віталій Клично  та особисто подякував рятувальникам ДСНС України і всім, хто був залучений до ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації за професіоналізм, оперативність та злагодженість дій. 

Безпосередньо на місці пригоди, за високопрофесійну організацію робіт з евакуації дітей та дорослих та забезпечення обігріву корпусів Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», Голова Служби нагородив відомчою відзнакою “За відвагу в надзвичайній ситуації” першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у місті Києві, полковника служби цивільного захисту відзначив  Бориса Валерія.  «Люди, які незважаючи на перешкоди та тяжкі погодні умови проявляють сміливість і рішучість у своїх діях, самовідданість і відвагу під час ліквідації надзвичайної ситуацій, ті люди, які всю ніч на морозі організовують роботи з евакуації дітей і дорослих та забезпечення обігріву корпусів дитячої лікарні, безперечно заслуговують на найвищу нагороду!» - зазначив Сергій Бочковський.

 

версія для друку