українська російська англійська
Міністр економічного розвитку і торгівлі України прискорюватиме впровадження реформ
03.12.2014 | 18:26
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Айварас Абромавічус, новопризначений Міністр економічного розвитку і торгівлі України, планує прискорити впровадження реформ у країні. Серед іншого, передбачається реформування управління державними підприємствами, подальша дерегуляція і подання до Верховної Ради 16 законів, які дозволили б отримати бюджетну допомогу від міжнародних фінансових установ. На цьому Міністр наголосив 3 грудня під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

«Плануємо подати 16 законів до Парламенту, що дасть можливість отримати 500 млн. доларів бюджетної допомоги від Світового банку. Також планується розробка й упровадження кількох законів щодо дерегуляції, – сказав Айварас Абромавічус. – Міжнародна допомога надається нам із багатьма умовами, і є багато того, що затримує отримання допомоги від Світового Банку та МВФ, ці закони стосуються якраз цих речей».

Також він зауважив, що зараз склалася сприятлива ситуація для швидкого ефективного руху вперед. Мотивуючи тим, що Верховна Рада наразі готова й може плідно працювати, тож це вдалий час для прийняття необхідних законів.

«Ми не маємо часу для очікування, нам потрібно працювати. Я не бачу причин, чого б нам не діяти досить радикально. Парламент функціональний і може приймати закони, тож будемо використовувати цю динаміку», – підсумував Міністр.

 

версія для друку