українська російська англійська
Олександр Квіташвілі: Нам треба створити команду фахівців, яка буде серцевиною і поведе Міністерство вперед
03.12.2014 | 20:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Важлива річ, яку треба пам’ятати - країна знаходиться у стані війни. На жаль, Схід України - такий індустріальний регіон - серйозно постраждав у ситуації, що склалася. Інфраструктура була знищена. Гуманітарна допомога не може надійти в ті райони, де її очікують і де орудують терористи. Про це Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі розповів 3 грудня під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Він додав, що потрібно бути надзвичайно обережними, скільки і як витрачаються кошти. Необхідно попередити таку «хворобу», як корупція, яка була і в Грузії, яка з’їдає країну зсередини. Адже це допомагає зовнішній агресії і це потрібно зупинити. Потрібно, щоб все було прозоро, урядові потреби мають відповідати інтересам України, а не інтересам іншої країни.

«Ми тут, щоб припинити марнування, розкрадання коштів, щоб інвестиції були ефективними. Ми для того тут, щоб будувати, змінювати моделі. Не проводити якісь косметичні зміни і вражати світ. Я говорю про те, що нам потрібно з самого початку все будувати. Я хочу почути всі зацікавлені сторони, бачити молодих громадян України, які будуть віддані державній службі», - розповів Олександр Квіташвілі.

Міністр охорони здоров’я акцентував, що якщо вдасться побудувати хорошу, компетентну команду в Міністерстві, як мінімум, яка буде серцевиною і поведе відомство вперед, буде впроваджувати інновації, технології, хороші ідеї, а потім навчати наступників, то це буде надзвичайно велике досягнення. Ці головні питання треба вирішувати.

«Ми вже обговорювали з Прем’єр-міністром наші наступні кроки, що ми будемо робити впродовж року. Я хочу ці плани представити вам і Кабінету Міністрів – це швидкі кроки - як змінити ситуацію. Результати будуть суттєвими для того, щоб продовжити подальші реформи, - сказав Міністр охорони здоров’я. - Я надзвичайно великий патріот і я хочу служити цій справі і цій країні, використовуючи мій досвід, вміння». 

 

версія для друку