українська російська англійська
У Мінекономрозвитку почалися українсько-канадські експертні зустрічі
03.12.2014 | 20:28
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України 3–4 грудня проходять експертні зустрічі у рамках переговорного процесу з укладання Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Українську делегацію, до складу якої входять представники Мінекономрозвитку, Нацбанку, Мінагрополітики, Мін’юсту, Держветфітослужби, очолює заступник Міністра – Торговий представник України Валерій Пятницький. Канадську сторону – представник Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади –  директор департаменту доступу до ринків Марвін Хільдебранд.

Сторони зустрілися, аби поновити роботу з урахуванням нинішньої ситуації. Теми, які стоять на порядку денному, – обговорення відкритих питань переговорного процесу, підтвердження узгоджених положень проекту угоди, доступ до ринків товарів і послуг, митні тарифи, санітарні та фітосанітарні вимоги до товарів, технічні бар’єри у торгівлі й інше.

«Протягом двох днів проводяться неформальні консультації у рамках укладення угоди про вільну торгівлю між нашими країнами. Ми обмінюємося пропозиціями, аналізуємо зроблене й намітимо плани на наступний рік з урахуванням реалій сьогодення. Робота проходить у позитивній атмосфері з досить глибокою деталізацією та повагою до позицій сторін», – зауважив Валерій Пятницький.

 

версія для друку