українська російська англійська
Родині загиблого героя Небесної Сотні Максима Шимка державою виділено земельні ділянки
04.12.2014 | 12:17
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Головне управління Держземагентства у Вінницькій області затвердило проект землеустрою щодо безоплатного виділення земельних ділянок родині героя Небесної Сотні Максима Шимка, який загинув на Майдані у лютому 2014 року. Ділянки надано для ведення індивідуального садівництва загальною площею 0,30 га за місцем проживання батька, матері та брата загиблого Героя – на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району.

Як інформують у департаменті землеустрою, використання та охорони земель Держземагентства України, станом на 1 грудня 2014 року загальна кількість громадян – членів родин, які втратили близьких під час подій, що відбулися на Майдані, та мають право на безоплатне одержання земельних ділянок у власність із земель запасу сільгосппризначення державної власності, становить 144 особи.

Усього члени родин, які втратили близьких під час подій, що відбулися на Майдані, подали до територіальних органів Держземагентства 40 заяв на отримання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

На сьогодні, за даними земельного відомства, відповідно до поданих клопотань видано 36 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 

версія для друку