українська російська англійська
Міністр інфраструктури доручив зібрати експертну групу щодо додаткового опрацювання порядку надання прав на експлуатацію повітряних ліній
04.12.2014 | 12:48
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Мінінфраструктури та Державна авіаційна служба продовжать громадські обговорення правил доступу авіаперевізників до експлуатації повітряних ліній. Рішення прийнято Міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським за результатами зустрічі 3 грудня у Кабінеті Міністрів України з ініціативною групою протестуючих проти нового Порядку надання та анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній та проведеного Державіаслужбою громадського обговорення проекту цього документу.

Андрій Пивоварський доручив Голові Державної авіаційної служби України Денису Антонюку організувати чергове засідання експертної групи, яка надасть пропозиції до обговорюваних правил допуску авіаперевізників до експлуатації повітряних ліній. Завдання – максимально врахувати пропозиції учасників ринку, які не суперечитимуть національному законодавству та зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС.

Після цього Міністр інфраструктури за участю громадськості, фахівців галузі та засобів масової інформації проведе  круглий стіл для прийняття єдиного рішення щодо порядку надання авіакомпаніям прав на маршрути. Про дату заходу буде повідомлено додатково найближчим часом.

 

версія для друку