українська російська англійська
Ігор Жданов назвав три пріоритети діяльності Мінмолодьспорту
04.12.2014 | 16:06
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

«Під час обговорення програми діяльності Уряду України щодо спортивної сфери, ми зупинилися на трьох пріоритетах. Це військово-патріотичне виховання та допомога збройним силам України, підготовка олімпійської збірної до наступної Олімпіади у Ріо-де-Жанейро та розвиток масового спорту», - заявив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час відкриття семінару-наради «Стратегія підготовки національних збірних команд України до участі в Іграх XXXI Олімпіади 2016 року у Ріо-де-Жанейро».

«Я прошу спортивну громаду надати допомогу українській армії у підготовці наших вояків, особливо у військово-прикладних видах спорту: рукопашному бої, стрільбі. Це те, що потрібно зараз у місцях бойових дій», - зауважив Міністр.

Розвиток масового спорту, на рівні міст, селищ та сіл, Ігор Жданов вважає не меш важливим за військово-патріотичне виховання чи підготовку до Олімпіади. «Ми повинні дати дітямм та підліткам альтернативу безцільному витрачанню часу. Кожна дитина повинна мати можливість піти до спортивної школи та зайнятись тим, що їй до вподоби: біг, важка атлетика чи дзюдо», - зауважив Ігор Жданов.

«Я розумію, що ми маємо великі фінансові проблеми, тому не обіцяю райських кущів і багатого фінансування. Ми домовилися із заступниками, керівниками профільних департаментів, що будемо робити все можливе, аби бюджет Міністерства був забезпечений повністю», - наголосив Міністр. 

версія для друку