українська російська англійська
Ми готуємо Збройні Сили так, щоб вони були спроможні дати відсіч будь-якому противнику, - Степан Полторак
04.12.2014 | 17:35
Прес-служба Міністерства оборони

Спільний центр із контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін працює на вимогу Президента України  для того щоб досягнути виконання Мінських домовленостей. На жаль, ця угода не виконується з боку терористичних угрупувань. Тому члени Спільного центру відпрацьовують механізми для того щоб Мінські домовленості виконувалися. На цьому наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

«Справа не в тому хто веде переговори – генерали чи політики. Я завжди казав і кажу – противник діє так, як ми йому дозволяємо. Ми маємо готувати свої Збройні Сили які були б спроможні дати відсіч любому противнику. І ми цим займаємось», – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

Він також зауважив, що сьогодні є багато проблем із речовим забезпеченням Збройних Сил, але цими питаннями Міноборони займається щодня. «Питання забезпечення Збройних Сил утепленим одягом вирішується щодня. Із верхнім утепленим одягом у нас проблем не було, але була проблема з утепленими штанами. Це сталося через те, що підприємства виявилися не готовими до такого обсягу робіт. Зараз ситуація нормалізується. Для забезпечення українських військовослужбовців в зону АТО щодня відправляють 2-3 тисячі пар утеплених штанів», – повідомив Міністр.

 

 

версія для друку