українська російська англійська
Мешканці Дніпропетровщини передали волонтерам теплі речі для українських бійців у зоні АТО
04.12.2014 | 18:10
Дніпропетровська ОДА

У Дніпропетровську прихожани Свято-Духівського собору УПЦ КП за власною ініціативою зібрали теплі речі для української армії. До рідної церкви люди приносили найнеобхідніше – светри, теплі шкарпетки, підштаники, ковдри та матраци. У велике православне свято Введення у храм Пресвятої Діви Марії зібрані речі передали волонтерам.   Ще одну гуманітарну передачу на передову зробила також і молодь Дніпропетровщини.

У пакунках від прихожан собору були й ліки від застуди, гігієнічні засоби та кілька банок справжнього українського смальцю. Крім того, на зібрані вірянами кошти було придбано бензопилу. Її також передали солдатам у зону АТО.

«Прихожани завжди відгукуються на наші прохання допомогти якось солдатам, - розповідає отець Ярослав, - У цій допомозі, в першу чергу, одяг, взуття, гольфи. У тому числі ми зібрали речі для жінок і дітей, які зараз проживають у нас в області. Ми почали допомагати нашим хлопцям ще коли збиралися перші батальйони. Передавали їм воду та продукти»

Священнослужитель також розповів, що при храмі є священик отець Димитрій, який сам є волонтером. Він їздить іншими храмами міста, збирає гуманітарні пакунки та самотужки відвозить їх на Донбас.

 Ще одну гуманітарну передачу на передову зробила і молодь Дніпропетровщини. Студенти зібрали теплі речі та книжки для бійців. Активісти вкотре закликали усіх небайдужих городян продовжувати приносити теплі речі до їхнього офісу (просп. Гагаріна, 11, колишній «Гала-тур»).  

версія для друку