українська російська англійська
"Теплі каравани" - у зону АТО, аби зігріти кожного солдата
04.12.2014 | 18:23
Прес-служба Міністерсва оборони

4 грудня в Мистецькому Арсеналі Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, дружина Президента Марина Порошенко та представники Ради волонтерів Міністерства оборони України підписали Меморандум про співпрацю.

Нагадаємо, Мариною Порошенко була ініційована благодійна акція «З теплом у серці», що мала на меті збір коштів на придбання теплих речей для військових, які несуть службу у зоні АТО та дітей, які перебувають на звільнених територіях Сходу України.

У рамках проекту ще в жовтні до зони АТО було доставлено перший «теплий караван» із теплим одягом та взуттям, білизною, шапками, рукавицями. Також військовим були передані каремати, спальні мішки, плащ-палатки, термоси та багато інших, таких необхідних речей.

Декілька тонн зібраних теплих речей було направлено на бази сил АТО у місто Краматорськ, місця дислокації 95 окремої аеромобільної бригади у місто Слов’янськ, до передових блокпостів біля міста Дебальцево, а також у дитячий санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації «Смарагдове місто» у Донецькій області.

Наразі до відправки на Схід України готується другий «теплий караван». У рамках низки благодійних заходів активістам вдалося зібрати понад 500 бушлатів, комплектів термобілизни, штанів, а також 400 дощовиків та шапок, 200 пар рукавиць та майже 4 тисячі пар шкарпеток.

«Увесь цей вантаж найближчим часом буде зігрівати бійців у АТО, а душу солдата зігріє турбота волонтерів та усвідомлення, що вони не одні, і разом ми переможемо. Ми вдячні волонтерським організаціям за можливість оперативно та вчасно проаналізувати проблемну інформацію із різних куточків зони проведення АТО, спільна координація дій дозволить нам чітко організувати таку роботу та здійснити всі заходи, щоб забезпечити наших військових всім необхідним», – сказав Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку