українська російська англійська
Керівництво Мінрегіону і представники ЄІБ обговорили процедурні питання залучення кредиту на відновлення Донбасу
04.12.2014 | 18:31
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

У рамках виконання завдань керівництва держави щодо стабілізації ситуації та відновлення пошкодженої інфраструктури Донбасу, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитро Ісаєнко провів робочу зустріч з представниками Європейського Інвестиційного Банку.

Сторони обговорили ключові, процедурні питання залучення іноземної позики у розмірі 200 млн. євро. Проект відповідної фінансової угоди, підготовлений згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Інвестиційним Банком, став предметом детального обговорення в ході наради.

Угода спрямована на реалізацію операцій з подолання наслідків геополітичних подій на сході України, включаючи вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб, та якнайшвидше відновлення інфраструктури на підконтрольних Україні територіях.

За словами Дмитра Ісаєнка, планується, що за рахунок залучених коштів фінансуватимуться виключно соціально важливі об’єкти державної і комунальної форми власності.

«Першочергова увага буде зосереджена на забезпеченні постачання комунальних послуг, ремонті автомобільних шляхів, залізниць, пошкоджених мостів. Передбачається відновлення навчальних і медичних закладів, поштових служб та іншої соціальної інфраструктури», - поінформував заступник Міністра.

Він також додав, що до реалізації проекту будуть залучатися центральні та місцеві органи влади, зокрема Державне агентство України з питань відновлення Донбасу. Фінансування здійснюватиметься відповідно до Політики прозорості Європейського Інвестиційного Банку та Євросоюзу.

 

версія для друку