українська російська англійська
Концепцію реалізації програми діяльності Кабінету Міністрів на 2015 рік представлять на розгляд Верховної Ради у вівторок
05.12.2014 | 14:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Концепцію реалізації програми діяльності Кабінету Міністрів на 2015 рік представлять на розгляд Верховної Ради у вівторок. Про це повідомив Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус під час брифінгу в Будинку Уряду 5 грудня.

Як повідомив Міністр, вчора відбулася нарада у Прем’єр-міністра, кожне з міністерств визначило собі цілі та терміни їх реалізації на 2015 рік.

«2015 рік, звичайно ж, буде роком складним. Але будуть прийняті нові закони, проведена масштабна реформа виконавчої влади, все буде робитися для того, щоб країна до 2016 року повернулася до економічного росту», - запевнив Айварас Абромавичус.

При цьому він зазначив, що цей документ буде «дуже конкретний».

«Програма діяльності базується на ключових завданнях окремих міністерств, і плані реформ, націленому на вихід України з економічної кризи. Уже у вівторок вся ця програма буде представлена Верховній Раді», - зазначив Міністр.

Як наголосив урядовець, відновлення економічного розвитку, перехід його на постійну основу можливий тільки за умови створення інвестиційного клімату, при якому  і внутрішній, і зовнішній інвестор буде почувати себе комфортно. Це відбудеться тільки за умов повної ліквідації  адміністративних бар’єрів для ведення бізнесу, максимально повного використання можливостей для вільної торгівлі в Європейському Союзі. Також необхідне приведення податкового навантаження на бізнес у відповідність з реальними можливостями економіки. Для цього потрібно скоротити виробничі державні витрати і підвищити ефективність використання державних фінансових ресурсів. Окрім цього, за словами Айвараса Абромавичуса, необхідно надати максимальну підтримку економіці через формування ефективної, прозорої і некорумпованої системи державних закупівель.

«Виконання цих завдань можливе лише через ліквідацію неефективних і корумпованих систем державного управління і заміну їх принципово новими, які будуть відповідати вимогам часу і очікуванням суспільства», - наголосив Айварас Абромавичус.

 

версія для друку