українська російська англійська
Степан Полторак: Коли ворог зробив нам виклик, Збройні Сили України, як ніколи, показали себе лише з позитивної сторони
05.12.2014 | 16:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

На цьому сьогодні, 5 грудня, на урочистому зібранні з нагоди 23 річниці Збройних Сил України наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

«Коли ворог зробив нам виклик, Збройні Сили України, як ніколи, показали себе лише з позитивної сторони. Дуже важко перебудовувати, формувати, забезпечувати, приймати рішення тоді, коли знаходишся на “марші”. Я дякую усім солдатам, контрактникам, прапорщикам, офіцерам, генералам та особисто начальнику Генерального штабу за те, що з першого дня протистояння взяли на себе цей важкий тягар. Це люди з великим серцем та мужністю. Вони не зробили крок в вбік, а продовжують виконувати свої завдання. Нам є над чим працювати. У нас ще багато серйозних проблем. Проте, вони існують практично у всіх структурах і боятися їх не потрібно. Коли приймаються  рішення та є колектив однодумців із бажанням працювати, тоді будь-яка проблема вирішується. Не маю сумнівів, що і завдання, які стоять перед Збройними Силами України, будуть виконані, – зазначив генерал-полковник Степан Полторак.

«Я пишаюся кожним солдатом, офіцером та людьми, яких мобілізували і призвали до строю. Ці люди щоденно виконують бойові завдання та ризикують власним життям задля захисту нашої держави. В аеропорту “Донецьк” триває протистояння озброєних злочинців і терористів з українськими військовими. Захищаючи свою землю, наші хлопці проявляють велику силу духу, мужності та патріотизму», – наголосив Міністр оборони України.

 

версія для друку