українська російська англійська
Уряд погодив пропозицію Міненерговугілля щодо тимчасового імпорту електроенергії
07.12.2014 | 20:56
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

З метою уникнення віялових відключень електроенергії споживачам Кабінет Міністрів України погодився з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості та прийняв відповідне розпорядження від 5 грудня 2014 року про тимчасовий імпорт електроенергії.

У розпорядженні зазначено, що тимчасовий імпорт електроенергії із суміжних країн буде здійснювати державне підприємство «Укрінтеренерго». Також, документом передбачено, що ціна не повинна перевищувати середньозважений тариф за попередній місяць для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, що визначений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Крім того, у розпорядженні зазначено, що ДПЗД «Укрінтеренерго» в установленому законодавством порядку здійснює продаж закупленої електроенергії оптовому постачальнику електричної енергії за ціною, що не перевищує середньозважений тариф за попередній місяць для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій, визначений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Також відповідним розпорядженням рекомендовано НКРЕКП визначити алгоритм розподілу коштів оптового ринку електроенергії України, забезпечивши проведення в повному обсязі розрахунків за неї.

 

 

версія для друку