українська російська англійська
Мінекономрозвитку задля дерегуляції пропонує внести зміни до 51 законодавчого акта
08.12.2014 | 14:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ

Дерегуляція та поліпшення умов ведення бізнесу покладені в основу нового законопроекту, розробленого Мінекономрозвитку, яким передбачене істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки, розширення свободи підприємницької діяльності, запровадження прозорих і єдиних правил для всіх суб’єктів економічної діяльності.

Заплановано спрощення механізму започаткування та ведення господарської діяльності, скорочення дозвільних і погоджувальних процедур, зменшення впливу державних органів на діяльність суб’єктів господарювання, зокрема шляхом скасування ліцензування видів господарської діяльності, підвищення рівня захисту прав інвесторів.

Пропонується внести зміни до 51 законодавчого акта, якими встановлено загальні засади здійснення адміністративних послуг і процедури їх надання у конкретних сферах господарської діяльності, а також регулюється діяльність акціонерних товариств.

Із проектом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції та поліпшення умов ведення бізнесу» можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства в розділі «Обговорення проектів документів».

 

 

версія для друку